Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon TNT'de (Fragman izle) - Yeni teaser

Gönderen Alp Tekin Durak


kurtlar-vadisi-pusu-yeni-sezon-tntde-fragman-izle---yeni-teaser

Kurtlar vadisi pusu yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak.Kurtlar vadisi pusu'nun yeni sezon yeni bölümleri TNT'de ekranlara gelecek.Kurtlar vadisi pusu'nun yeni sezon yeni bölümlerine zaman başlayacak.Kurtlar vadisi pusu'nun yeni bölüm detay bilgileri için tıklayın...
Kurtlar vadisi pusu'nun yeni sezon bölümleri çok yakında başlıyor.Ekranların uzun soluklu dizisi Kurtlar vadisi pusu yeni sezon yeni bölümleriyle TNT ekranlarında seyircisiyle buluşucak.Kurtlar vadisi pusu yeni sezon bölümleri  ne zaman başlayacak.

 Kurtlar vadisi pusu uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Şu sıralar yoğun bir şekilde yeni sezonun ilk bölüm çalışmaları devam etmekte. Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan necati şaşmaz’ın yeni imajı pusunun ilk bölümde de devam edecek. Bu imaj Polat’ın yurtışı görevlerinde kendi kamufle etme amacından kaynaklanıyor. Kurtlar vadisi yeni sezon ilk bölümü yurtdışında Aron Fellerin verdiği görev ile başlıyor ve İstanbulda devam ediyor. Yeni sezon da Tnt’de ekrana gelecek olan kurtlar vadisi pusu’nun ilk bölümünün yayın tarihi kesin olarak bilinmiyor ama tanıtım fragmanları yakında ekranlardaki yerini alacak.

2011 Eylül'de başlayacak olan yeni sezonda yine reytingde zirveye oturacak dizilerden birisi Kurtlar Vadisi Pusu. Merakla beklenen KVP'nin yeni sezonu Eylül ayının ikinci yarısında başlaması bekleniyor ve Polat Alemdar ve icraatları yine çok konuşulacak, kulak çınlatacak ve haliyle tepki çekecek.

Vadi Yeni Sezonda TNT'de
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda TNT kanalında. Lost dizisini Türkçe dublaj ile ekranlara taşıyarak yayın hayatına başlayan TNT yeni sezonda Pusu ile en büyük transferini gerçekleştirmiş gibi görünüyor. Pana Film Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili yaptığı açıklamada ATV çalışanlarına teşekkür ederek TNT kanlının yeni sezonda en çok izlenen kanallar arasında olacağını söyledi.

TNT D-Smart 21. kanalda ve kablolu TV'de otomatik olarak aratılabilir.
Manuel TNT kanalı ayarları:  Çanak anteniniz 42 derece doğu Turksat 2A uydusuna ayarlı olmalı. Frekans olarak 11.804 MHZ dikey polarizasyon girmeniz gerekiyor. Diğer ayarları ise 24.444 MSYM/S, Fec: 5/6

Vadi'ye yeni transfer
Kurtlar Vadisi Pusu dizisine ekranlardan tanıdığınız bir isim yeni sezonda geliyor. Kurtlar Vadisi'ne bir transfer de Hanımın Çiftliği'nden. Polat Alemdar'ın başına bela olacak isim ise ünlü oyuncu Hakan Boyav.

Kurtlar Vadisi Pusu'ya Kardeş Dizi
Pana Film tarafından yeni bir yapım sonbaharda ekranlarda olacak. TRT ekranlarında başlayacak olan bu dizinin adı ise 'Kurt Kanunu'. 'Kurtlar Vadisi Pusu'ya kardeş dizi olarak çekilmekte olduğu dedikoduları dolaşan ve sonbaharda gösterilmeye başlanacak olan yapım, Kemal Tahir'in 'Kurt Kanunu' adlı romanının bir uyarlaması.
Kaynak: birincikuvvet.com
CANLI MAÇ YAYINLARI İÇİN FACEBOOK GRUBUMUZA KATILINIZ

{ 0 yorum... read them below or add one }

Yorum Gönder