Kurtlar Vadisi Pusu 141.Bölüm izle 22 Aralık 2011

Gönderen Alp Tekin Durak

Kurtlar Vadisi Pusu 141.Bölüm ile 22 Aralık 2011 Perşembe akşamına damgasını vuracak. Kurtlar Vadisi Pusu 142.Bölüm de neler yaşanacak. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünde Zaza ve Polat Alemdar arasında oluşan husumet kimlerin canını yakmaya devam ediyor olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 142.Bölüm muhteşem sahneleri ve aksiyonu ile TNT ekranlarında izleyicisinin beğenisine çıkıyor.
Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan en son bölümü Polat Alemdar’ın sinirlendiği bir sahne ile ekranlara veda etti. Cevher’in ölümü ile yıkılan Zaza çılgına döner ve intikam yemini eder. Zaza Polat Alemdar’dan bunun acısını çıkaracaktır. Polat Alemdar’ın doğum günüdür ve evde ona bir sürpriz hazırlanır. Geçtiğimiz hafta yayınlanan en son bölümün fragmanın da Polat’ın annesi babası ve kızı ölmüş olarak izleyiciye sunulmuştu. İşte bunun nedeni eve gelen Polat Alemdar evlerinin kapısını açık görür.
Bu sırada saniyeler içinde babası, annesi ve kızı Elif’in ölüm anı aklından geçer. Sadece bir anlık bir düşüncedir. Eve girdiğinde kendisine doğum günü sürprizi yapıldığını anlayacaktır. Mutludur, Fakat tedirgindir. Zaten Zaza’nın adamları suikast için ilk adımlarını atarlar. Fakat Abdülhey bu durumu egeler. Son suikastçı da, kapıyı açan Polat tarafından öldürülür. Polat Hikmet’i çağırmaya gider. Fakat artık çok geçtir. Zaza onu öldürtmüştür.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi TNT de yayınlanan 22 Aralık 2011 Perşembe akşamı yeni bölüm ile izleyicinin karşısına çıkacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 142.Bölüm de; Polat bunun intikamını alacaktır. Zaza ile telefonda iyice restleşirler. Polat Alemdar cevher’i defnetmeye giden Zaza’yı mezarlıkta sıkıştırır. Fakat onu nasıl bir sürpriz beklemektedir. Soruların cevabı Kurtlar Vadisi Pusu 141.Bölüm ile Saat 20.50 de sizlerle…
CANLI MAÇ YAYINLARI İÇİN FACEBOOK GRUBUMUZA KATILINIZ

{ 0 yorum... read them below or add one }

Yorum Gönder